День фізкультури та спорту

Головна » День фізкультури та спорту

Традиційно,у вересні, у гімназії м. Калинівка було проведено Олімпійський тиждень,у рамках якого вчитель фізкультури Олійник І.О.,та вчителі початкових класів Драло Г.І.,Зоря Н.Р.,Лівандовська І.П.,Костюк Н.О. організували чимало цікавих заходів:спортивні змагання ,естафети,інформаційні хвилини,олімпійські уроки,конкурс малюнків,розвага "Рух -це життя".Учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків на спортивну тематику"Мій улюблений вид спорту".Проведено захід"Історія та сучасність Олімпійських  ігор",на якому учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор,видатних спортсменів та олімпійських чемпіонів України,які прославляють нашу країну на світовій арені.Завершальним етапом Олімпійському тижня стало нагородження активних учасників .Директорка школи Олена Костюк вручила грамоти найкращим спортсменам школи,побажала їм досягати олімпійських вершин. Пресцентр школи випустив інформаційний бюлетень "Олімпійське сузір'я України".Отже,Олімпійський тиждень вдався на славу ,адже пройшов цікаво ,ефективно,корисно та залишив приємні враження,а комусь ,можливо,показав доброту до професійного заняття спортом.