Головна » Методична робота

Методична тема, над якою працює колектив

гімназії м. Калинівка у 2023-2024 навчальному році:

«Освіта і виховання всебічно розвиненої, творчої особистості, здатної до саморозвитку та самовдосконалення, як  умова успішного формування ключових компетентностей учнів»

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році

переглянути документ

Тематика педагогічних рад у 2023-2024 навчальному році

1. Педагогічна рада «Пріоритетні шляхи в створенні моделі якісної школи як чинник розвитку навчального закладу в умовах розбудови НУШ»( жовтень).

2. Педагогічна рада «Виховання у здобувачів освіти стійкої позитивної мотивації освітньої діяльності як важливий фактор формування соціально активної особистості» (грудень) .

3. Педагогічна рада «Створення в педагогічному колективі сприятливих умов для здобуття якісної загальної середньої освіти на рівні державного стандарту навчання і знань, що виходять за рамки стандарту крізь призму управлінської діяльності» (березень).

4.Педагогічна рада «Діяльність педагогів навчального закладу щодо створення сприятливих умов для повноцінного морального, психічного, фізичного розвитку здобувачів освіти, формування творчомислячої особистості, здатної до продуктивної праці в динамічному світі» (травень).

Вивчення стану викладання предметів у

2023-2024навчальному році:

- англійська мова (1-9 класи, листопад 2023 року);

- математика (1-9 класи, грудень 2023 року);

- географія (6-9 класи, лютий 2024 року);

- основи здоро'я (7-9 класи, березень 2024 року).

Вивчення напрямів виховної роботи у

2023-2024навчальному році:

• військово-патріотичне виховання;
  • екологічне виховання.

Предметні та тематичні тижні

2023-2024 навчальний рік

• Олімпійський тиждень (вересень)
  •  Тиждень патріотичного виховання (жовтень)
  •  Тиждень англійської мови (листопад)
  • Тиждень безпеки дорожнього руху (листопад)
  • Тиждень безпеки життєдіяльності (листопад, квітень)
  • Тиждень математики (грудень)