Громадська приймальня

Головна » Громадська приймальня

Доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту!Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи; та той соціум, у якому ми живемо і разом творимо добрі справи. Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших потенційних учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності. На цій сторінці ви можете залишити свої звернення до керівництва школи, класного керівника чи учителів. Ви обов'язково отримаєте відповідь (коментар) на сайті або отримаєте відповідь по електронній пошті.

solving captcha(03.03.2024г. 15:45)
Dominictot Коментарі

Greetings, There's no doubt that your site may be having web browser compatibility problems. Whenever I take a look at your blog in Safari, it looks fine but when opening in IE, it has some overlapping issues. I simply wanted to give you a quick heads up! Apart from that, fantastic website!
look also at my pages and give a rating

XEvil is a straightforward, rapidly and handy application for thoroughly computerized recognition and bypass with the overwhelming majority of captchas (CAPTCHAs), without the will need to connect any 3rd-party services.

This system Pretty much wholly replaces services such as AntiGate (Anti-Captcha), RuCaptcha, DeCaptcher and Some others. Simultaneously, it substantially exceeds them in recognition speed (ten moments or even more) and is totally cost-free.

https://studypatent.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=993509 speed index how to fix
http://ultfoms.ru/user/IgnacioBrubaker/ speed index google

@d@=
Turkey News Today(17.02.2024г. 10:03)
Matthewcrync Коментарі
Latest news on politics, business, lifestyle, sports and more from Turkey and the world at turkeynewstoday.com

Слив базы умного голосования двач(20.09.2021г. 5:07)
navalnyadovigo Коментарі
Сегодня Алексей Навальный пребывает в тюрьме, и его собственное политическое движение заявлено "противозаконна", потому оно не имеет права действовать в России.
А ряд его последователей приехал в другую страну, и они конечно все еще работают над списками умного голосования на грядущих выборах.
Значение представленной стратегии подрезать крылья власти Путина и его партии, а абсолютно не заручиться успех какого либо другого общественно-политического движения.
Как к примеру, в случае, если у либералов намного больше вероятности выиграть избирательный район, нужно проголосовать за него, когда даже вы ненавидите их.
Значение представленной стратегии подрезать крылья власти Единой России, а не гарантировать успех любого другого общественно-политического движения.

реклама умного голосования

Залишити звернення

*Ім'я:
*Тема звернення:
*Текст звернення:
*Сума цифр числа шифр підтвердження рівна
* - обов'язково для заповнення.