Новини

Головна » Новини   

Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу.

Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу .Кожен учень - це унікальна і неповторна індивідуальність. Наш навчальний заклад є гнучкою, відкритою структурою, що здатна реагувати на зміни в суспільстві ,освітні потреби дітей, враховуючи їх індивідуальні запити та здібності. У гімназії міста Калинівки створено всі умови для отримання базової загальної середньої освіти: це навчання та виховання у світлих класах ,досвідчені вчителі, вихователі ГПД, чуйний і ввічливий персонал; безкоштовні гуртки за інтересами ;велика бібліотечна зала; комп'ютерний клас; смачне чотирьохтижневе меню у новій сучасній їдальні; великий сучасний стадіон зі штучним покриттям; ігровий майданчик ;дендрологічна ділянка ;майданчик із вуличними тренажерами; яблуневий та смородиновий сади;  калинова та липова алеї. Наш заклад має безпечне укриття.Маємо досвідчену медичну сестру. Навчатиме учнів 1 класу в 2024- 2025 н.р.Лівандовська Ірина Павлівна- досвідчений  вчитель вищої категорії, чуйна і добра Людина.  Підготовчі заняття для майбутніх першокласників буде проводити Ірина Павлівна щовівторка о 13.30. Початок з 12 березня 2024р. Ми з радістю очікуємо на допитливих ,активних ,творчих ,непосидючих першокласників та їхніх не менш активних, творчих та мудрих батьків-  усіх ,хто обирає сучасні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя.

21.03.2024 | Aдмін | Читати далі

День щастя

Щороку 20 березня у світі відзначають День щастя. Це молоде та світле свято призначене для того, щоб нагадати людству, що кожен з нас має право бути щасливим. Отож зичу усім Щастя!

20.03.2024 | Aдмін | Читати далі

До дня народження легендарної Ліни Костенко

Кажуть, що 19 березня лелеки повернулися в Україну у свої рідні домівки ,ствердивши життя та близьку Перемогу нашої Держави над ворогом. Ця дата має ще одне важливе значення, адже саме в цей день народилася Поетеса,"жінка- позиція"- надзвичайна Ліна Костенко ,творчість якої - безмежний океан мудрості ,честі та любові .Сьогодні у гімназії міста Калинівки з ініціативи вчителя української мови та літератури Костюк Олени Порфиріївни та за участі учнів 7 -9 класів відбулися літературні читання" Свято музики, поезії та весни" до дня народження легендарної Ліни Костенко .Атмосфера заходу була незбагненною, вирували емоції. Ліна Костенко для багатьох уособлює справжню Україну. Актуальними, на превеликий жаль, стали слова Ліни Костенко про страшні реалії війни" І жах, і кров ,і смерть, і відчай ,і клекіт хижої орди ...". 

 

 

20.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день числа" Пі"

14 березня у світі відзначається одне з незвичайних свят- Міжнародний день числа" Пі". Батьком даної події став фізик Ларі Шоу в 1987 році ,зрозумівши, що за американською системою дата 14 березня записується як 3.14, тим самим збігається з початком математичної константи. Історія числа Пі налічує більше 4000 років !При розкопках в Месопотамії були знайдені глиняні таблички, в яких описувалося ,що для виготовлення корзин потрібно брати прути лози в три рази довші за діаметр самої корзини .І люди помітили закономірність та задокументували ці дані у вигляді записів на табличках. Число Пі- одна з найвідоміших і найважливіших математичних констант у світі. Якби ми не знали числа Пі, не було б ані телевізора ,ані радіо ,ані телефонів, ми не могли б подорожувати літаком. Без формул ,записи яких містять число Пі ,неможливо було б розрахувати траєкторії польоту космічних кораблів. Одне слово, число Пі з'являється у формулах, що використовуються в найрізноманітніших сферах .Фізика, електротехніка ,електроніка ,теорія ймовірностей, будівництво та навігація - це далеко не повний їхній перелік. Отже ,жодну технічну науку неможливо уявити без математики, так само і саму математику неможливо уявити без числа Пі.

20.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

У гімназії міста Калинівки з 5 по 11 березня 2024 року проходили Шевченківські дні, приурочені 210 - й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Ми достойно вшанували пам'ять про нашого геніального Поета .Шанувати Шевченка- це значить шанувати рідну мову ,культурні надбання народу, творців, які як і він готові були покласти своє життя на олтар служіння народові .Ми горді з того, що впродовж століть в устах патріотів рідного слова звучала наша мова , її берегли, як перлину , щоб колись заговорити нею на повний голос. І коли гостро постало питання, бути чи не бути українській мові й культурі взагалі,..." Бути !"- відповів на це Великий Тарас своїми творами." Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття !".Під таким девізом у нашій гімназії проведено різноманітні заходи: біографічний калейдоскоп "Тернистими шляхами долі", інформаційні хвилинки" Шевченко і Україна", гайд -парк" Читаємо Кобзаря", виставка- конкурс" Шевченко в моїй родині", літературна вікторина "Шевченкова криниця слова не міліє", перегляд документальних фільмів про Шевченка, Шевченківські читання" Починаємо рідне слово зі сторінки" Кобзаря", мистецьку годину "Великий художник Тарас Шевченко", літературний ринг" На вічному шляху до Тараса!".

20.03.2024 | Aдмін | Читати далі

Жіноче свято і весна

Учні гімназії міста Калинівки сердечно вітають всіх жінок із святом 8 Березня. Крізь несподівані березневі віхоли лине до нас сонячна весна , бентежить душу світлим сподіванням нев'янучої краси. Здоров'я міцного, вірного кохання ,материнської радості, любові живодайної з весни до весни, з року в рік- на весь вік бажаємо всім нашим жінкам ,матерям, бабусям ,працівникам, дівчаткам !

Жіноче свято і весна
 Несуть з собою дні погожі.
 По всій землі ,для всіх людей -
Весна і жінка дуже схожі.
 Здоров'я, ніжності, тепла ,
Кохання Вам бажаємо,
 І з першим святом навесні 
 
 

 

20.03.2024 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Всього новин: 120