Новини

Головна » Новини   

Олімпійський тиждень

Щоб навчити цінувати власне здоров'я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності ,зміцненні здоров'я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у гімназії міста Калинівки провели Олімпійський тиждень, який тривав з  8 вересня по 15 вересня 2023року. До проведення заходів залучилися вчитель фізичної культури Олійник І.О., вчителі початкових класів Зоря  Н.Р.,Костюк Н.О., Драло Г.І.,Лівандовська І.П. 

Кожного дня проходили різні змагання. Учні

 5- 9 класів брали активну участь у змаганнях з футболу, волейболу, настільного тенісу та з підтягування .Учні 1- 4 класів взяли участь у "Веселих стартах". Учні нашої гімназії змагалися у спритності та витривалості. Проведено інформаційні хвилинки" Цікаві олімпійські факти ". Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а  учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому. Ми ще раз побачили, що у нашій гімназії ростуть сильні ,спритні і сміливі діти .Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог, як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

 

 

 

17.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Тиждень громадського суспільства.

У період з 11 до 17 вересня 23-го року відбувається Тиждень громадянського суспільства .У рамках цього Тижня у гімназії міста Калинівки для учнів 1-4 класів проведено урок з безпеки дорожнього руху на тему " Безпечна дорога додому". Навчальні заняття провів поліцейський офіцер громади, майор поліції Сучак Олександр Олександрович. У простій ,доступній  формі Олександр Олександрович пояснив учням правила поведінки пішоходів ,надав рекомендації до використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі. Такі заняття дуже корисні, адже найважливіше  - це життя та здоров'я наших дітей.\

 

 

17.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Вибори голови парламенту.

12 вересня у гімназії м.Калинівка відбулися вибори Голови учнівського парламенту.Свої кандидатури на посаду Голови учнівського парламенту подавали дві учениці -Крістіна Зінченко (8клас) та Анна Середюк(8 клас).Вибори пройшли дуже активно і цікаво.І хоча обоє кандидатів були гідні,за підсумками голосування Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано ученицю 8 класу Анну Середюк.Вітаємо новообраного президента з перемогою!Бажаємо йому впровадити політику демократичної нової школи ,політику знань,порозуміння та поваги,яка сприятиме демократизації та покращенню життя гімназії.

 

17.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Зустріч з поетесою.

Сьогодні, 8 вересня, у гімназії міста Калинівки відбулася творча зустріч із цікавою людиною,поетесою Вороною Світланою Євгеніївною( Гарбузюк). Невисока ,тендітна Світланка ,а яке має сильне, потужне поетичне слово! Із щирою зацікавленістю учні 7 - 9 класів слухали розповіді нашої гості про її творчий шлях, про те ,що найбільше відгукується у сьогоденні та знаходить відображення у поезіях Світлани Ворони( Гарбузюк). Учні познайомилися з численними поетичними збірками поетеси. Чудові ,натхненні вірші ,зачитані авторкою, з філософським, патріотичним або й тонким інтимним змістом ,знаходили відгук у серцях слухачів. Для Світлани немає кращих ліків, ніж мистецтво. Воно несе безумовне світло, це вища міра усіх знань та мудростей, що існували з часів створення Всесвіту.


 

 

17.09.2023 | Aдмін | Читати далі

День знань.

1 вересня 2023 .Гімназія міста Калинівки. У ці хвилини наша ненька -Україна бореться за свою незалежність та суверенітет ,проливає кров за нашу з вами волю .Наші Захисники роблять усе можливе, аби ми з вами могли розпочати навчальний рік, аби українські діти могли навчатись ,щоб згодом стати для нашої держави міцною опорою та надією на світле майбуття .Але не зважаючи на неспокійний ранок, свято 1 Дзвоника ми провели гарно.Особливо всім сподобалась квест- гра" Ранкова зустріч". Від щирого серця вітаю всіх з початком нового навчального року .Бажаю головного - якнайшвидше в нашій країні була Перемога та повернувся мир і щастя.


 

17.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Звіт директора!

Сьогодні у гімназії м.Калинівка відбувся звіт директора гімназії Костюк Олени Порфирівни за 2022-2023 н.р..Олена Порфирівна розповіла про діяльність колективу гімназії в 2022-2023 н.р.І наголосила,що людина має три типи здоров'я:розумове,фізичне та духовне.Гімназія має відповідати за всі три.Ми повинні зробити так ,щоб наші  діти були освіченими ,фізично та гармонійно розвиненими,духовно повноцінними людьми.Олена Порфирівна прагне,щоб гімназія була тим навчальним закладом,куди із задоволенням йдуть діти,з якого з усмішкою виходять батьки,в якому з натхненням працюють  вчителі.Олена Порфирівна запевнила присутніх,що завжди намагатиметься реагувати на всі звернення,зміцнювати ту атмосферу довіри,партнерства,яка вже склалася в колективі вчителів,батьків та учнів.І надалі докладатиме всіх зусиль,щоб спільними зусиллями досягати нових успіхів у навчанні та вихованні учнів,в утвердженні позитивного іміджу гімназії ,у виконанні нею своєї головної місії-виховання і розвитку наших дітей,підготовки їх до самостійного життя.Адміністрація,педагогічний колектив гімназії м.Калинівка докладатиме всіх зусиль,щоб наш навчальний заклад був  для дітей школою радості,для батьків-спокою і надії,а для вчителів-місцем творчості.Ось такою була робота нашої гімназії в 2022-2023 н.р.,який уже закінчився .Попереду ще багато роботи ,але це добре,тому  що спільна праця об'єднує.Будемо сподіватись,що при підтримці міського відділу освіти,молоді та спорту Калинівської міської ради (начальник Фурман Г.В.)та Калинівської міської ради (голова Поліщук В.К.) нашу гімназію чекають ще багато приємних змін.Всі присутні дали високу оцінку діяльності директора гімназії Костюк О.П. на посаді протягом 2022-2023 н.р..Слава Україні!


 

05.06.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 84