Новини

Головна » Новини   

ЗВІТ ДИРЕКТОРА!

14 червня 2024 року  о 10.30 відбудеться звіт директора гімназії Костюк Олени Порфиріївни . Запрошуємо колектив гімназії міста Калинівки,  батьків учнів, громадськість  міста.

05.06.2024 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті та примирення

Сьогодні 8 травня 2024-го року  в гімназії міста Калинівки провели захід "Схилилися над могилами солдатів ", присвячений Дню пам'яті та примирення - 79- й  річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні .День пам'яті і скорботи. Вклонімося усім полеглим , схилимо голови в журбі і задумі. У молитві пом'янімо всіх, хто не повернувся з цієї проклятої для всього світу війни. Вчитель історії Кугай Віктор Станіславович розповів учням про жахливі факти з історії Другої світової війни.

 

08.05.2024 | Aдмін | Читати далі

День цивільного захисту

У гімназії міста Калинівки  відбулися змагання з цивільного захисту. Мета  цього заходу - сприяти формуванню у дітей комплексу навиків і вмінь діяти в будь-яких екстремальних ситуаціях, формувати навики орієнтування під час надзвичайних ситуацій, перевірити якість засвоєння набутих умінь із цивільного захисту. Учням 5- 9 класів  роздали маршрутні листи, і вони проходили випробування на 9 - и станціях : "Спортивна",

 " Медична ", "Музична"," Історична ", "Пожежна", "Арт-терапія"," Цивільний захист"," Ментальне здоров'я"," Правила дорожнього руху". На станції "Медична"учні  відповідали на питання  медичної сестри про надання першої допомоги, на станції "Музична" учні змагалися, хто краще виконає пісню" Ой у лузі червона калина похилилася ", на станції "Цивільний захист" учні відповідали на питання та одягали на швидкість протигаз і комплект хімічного захисту, на станції " Правила дорожнього руху " офіцер поліції  Сучак О.О. проводив вікторину  на знання  правил дорожнього руху,  на станції" Пожежна" учні відповідали на питання про пожежну безпеку, на станції " Ментальне здоров'я " учні виконували вправи для збереження ментального та психологічного здоров'я,  на станції " Спортивна " учні виконували вправи на витривалість, загартованість, на станції " Історична "  розгадували тести з історії України, на станції
 " Арт- терапія" учні виконували малюнок один одному( емоційне самопочуття). Змагання тривали 2 години. Емоції у дітей зашкалювали. Після змагань підвели підсумки : І місце (89 балів )- 6 клас,  ІІ місце (88 балів )- 9 клас , ІІІ  місце (86 балів)-  7 і 8  класи  і  ІV місце -  5 клас. Дякую всім за співпрацю!

 

08.05.2024 | Aдмін | Читати далі

Свято картоплі

У гімназії міста Калинівки відбулось цікаве свято картоплі. Було організовано виставку різних сортів картоплі. Учнівське самоврядування під керівництвом педагога- організатора Власюк Вікторії Володимирівни підготувало цікаві факти про картоплю, а саме: 1 .Кобза, Віра, Симфонія ,Мавка ,Горлиця, Ніколя ,Явір, Ванесса ,Вінстон ,Цезар- це все назви сортів картоплі .

2.Сьогодні в Україні вирощують понад 100 різних сортів.
3. Україна займає 4 місце в світі з вирощування картоплі та 3 місце за у світі за кількістю споживання картоплі.
4. Картопля має більше хромосом, ніж людина. У людини- 46, а картопля має 48 хромосом.
5. Картопля приготована" в лушпинні "зберігає більшу кількість поживних речовин( одна картоплина містить 21% рекомендованої норми вітаміну B6, 40% вітаміну С та 20% добової потреби калію).
6. Першим овочем, вирощеним у космосі, є картопля.

 

08.05.2024 | Aдмін | Читати далі

Цікава екскурсія

Учні 2,3,4 класів гімназії міста Калинівки разом з вчителями Драло Г.І., Лівандовською І.П., Костюк Н.О., педагогом-організатором Власюк В.В. відвідали Вінницький планетарій. Під час маленької космічної мандрівки учні дізналися про зорі ,планети ,про дослідження людьми зоряного неба, роздивилися макети космічних апаратів ,глобусів ,телескопу. Повнокупольна проєкція 360°, сферичний купол - екран у 100 м² - усе для того ,щоб наші учні побачили понад 5000 зірок неозброєним оком і насолодилися такими дивовижними явищами, як:" зоряний дощ ","затемнення"," Полярне сяйво ",схід Сонця тощо. Екскурсія нікого не залишила байдужими .Учні із захопленням слухали розповіді та із цікавістю розглядали унікальні експонати. Дякуємо за цікаву екскурсію!

08.05.2024 | Aдмін | Читати далі

Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу.

Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу .Кожен учень - це унікальна і неповторна індивідуальність. Наш навчальний заклад є гнучкою, відкритою структурою, що здатна реагувати на зміни в суспільстві ,освітні потреби дітей, враховуючи їх індивідуальні запити та здібності. У гімназії міста Калинівки створено всі умови для отримання базової загальної середньої освіти: це навчання та виховання у світлих класах ,досвідчені вчителі, вихователі ГПД, чуйний і ввічливий персонал; безкоштовні гуртки за інтересами ;велика бібліотечна зала; комп'ютерний клас; смачне чотирьохтижневе меню у новій сучасній їдальні; великий сучасний стадіон зі штучним покриттям; ігровий майданчик ;дендрологічна ділянка ;майданчик із вуличними тренажерами; яблуневий та смородиновий сади;  калинова та липова алеї. Наш заклад має безпечне укриття.Маємо досвідчену медичну сестру. Навчатиме учнів 1 класу в 2024- 2025 н.р.Лівандовська Ірина Павлівна- досвідчений  вчитель вищої категорії, чуйна і добра Людина.  Підготовчі заняття для майбутніх першокласників буде проводити Ірина Павлівна щовівторка о 13.30. Початок з 12 березня 2024р. Ми з радістю очікуємо на допитливих ,активних ,творчих ,непосидючих першокласників та їхніх не менш активних, творчих та мудрих батьків-  усіх ,хто обирає сучасні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя.

21.03.2024 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125