Новини

Головна » Новини   

Звіт директора!

Сьогодні у гімназії м.Калинівка відбувся звіт директора гімназії Костюк Олени Порфирівни за 2022-2023 н.р..Олена Порфирівна розповіла про діяльність колективу гімназії в 2022-2023 н.р.І наголосила,що людина має три типи здоров'я:розумове,фізичне та духовне.Гімназія має відповідати за всі три.Ми повинні зробити так ,щоб наші  діти були освіченими ,фізично та гармонійно розвиненими,духовно повноцінними людьми.Олена Порфирівна прагне,щоб гімназія була тим навчальним закладом,куди із задоволенням йдуть діти,з якого з усмішкою виходять батьки,в якому з натхненням працюють  вчителі.Олена Порфирівна запевнила присутніх,що завжди намагатиметься реагувати на всі звернення,зміцнювати ту атмосферу довіри,партнерства,яка вже склалася в колективі вчителів,батьків та учнів.І надалі докладатиме всіх зусиль,щоб спільними зусиллями досягати нових успіхів у навчанні та вихованні учнів,в утвердженні позитивного іміджу гімназії ,у виконанні нею своєї головної місії-виховання і розвитку наших дітей,підготовки їх до самостійного життя.Адміністрація,педагогічний колектив гімназії м.Калинівка докладатиме всіх зусиль,щоб наш навчальний заклад був  для дітей школою радості,для батьків-спокою і надії,а для вчителів-місцем творчості.Ось такою була робота нашої гімназії в 2022-2023 н.р.,який уже закінчився .Попереду ще багато роботи ,але це добре,тому  що спільна праця об'єднує.Будемо сподіватись,що при підтримці міського відділу освіти,молоді та спорту Калинівської міської ради (начальник Фурман Г.В.)та Калинівської міської ради (голова Поліщук В.К.) нашу гімназію чекають ще багато приємних змін.Всі присутні дали високу оцінку діяльності директора гімназії Костюк О.П. на посаді протягом 2022-2023 н.р..Слава Україні!


 

05.06.2023 | Aдмін | Читати далі

Звіт директора!

05 червня 2023 року о 11.00 відбудеться звіт директора гімназії перед педагогічним, технічним колективом та громадськістю. Запрошуються працівники гімназії та батьківська громадськість.

 

31.05.2023 | Aдмін | Читати далі

Батьківські гостини

 

16 травня 2023 року у гімназії міста Калинівки відбулися батьківські гостини на тему

" Батькам даруймо теплоту". Ми вирішили змінити формат традиційних  зборів: не порушувати побутових  проблем, не читати повчальних лекцій... А показати наших учнів як з найкращої сторони. Завдання нашої гімназії-  показати, що в ній безпечного, комфортно, тут надають якісні освітні послуги, виховують та розвивають здібності дитини .Наші учні провели фестиваль мистецтв. Кожний клас продемонстрував свої здібності у 7 номінаціях: " Вокал ", "Хореографія ", "Гра на музичних інструментах", " Художнє читання власних поезій ", "Драматургія ", "Художня гімнастика",  " Умілі руки ".Батьки мали змогу відвідати виставку творчих робіт своїх дітей. Які талановиті  у нас діти!  Директор гімназії Костюк Олена Порфирівна по- сімейному поспілкувалася із шановними гостями  гімназії та подарувала кожному буклет про наш заклад із 20 порадами батькам ,як виховати успішну дитину. Олена Порфирівна подякувала всім батькам за співпрацю, допомогу.Сімейне спілкування ...Від цих слів віє теплотою і сердечністю, турботою про дітей, доброзичливістю і чуйністю. 2 години наших  гостин пройшли на одному подиху. Батьки були ніби зачаровані і не хотіли  залишати нашого закладу .Наші батьківські гостини пройшли успішно ,славно
.

 

28.05.2023 | Aдмін | Читати далі

Квест для першокласників

        Сьогодні у  гімназії міста Калинівки відбулося неймовірне свято, на яке чекали залюбки наші дорогі першокласники. Свято було присвячене найкращій книжці першокласника - другові Букварику, без якого ніяк не може обійтись у шкільній родині жодна дитина. Минуло майже 9 місяців, від того дня ,як наші діти вперше прийшли до гімназії. Більшість із них не знали всіх букв і не вміли читати, писати ,були  невпевнені ,сором'язливі.  А сьогодні перед нами веселий, щасливий, працьовитий, дружний і трішечки галасливий клас. Наш зірковий 1 клас із чудовою першою вчителькою Драло Галиною   Іванівною .Свято було проведено  у формі квест- гри" Прощавай 1 клас ".Учні читали вірші, провели парад літер, а потім зі своєю улюбленою вчителькою відправилися на пошуки скарбів для того, щоб знайти валізу зі скарбами. Їм необхідно було виконати певні завдання з різних предметів, проявити кмітливість і взаємовиручку .Клас був поділений на команди, кожній команді видано маршрутний лист ,і ось учні мандрували до різних станцій:" Математичної",  " Збери абетку ", "Мовознавчої ", "Казкової",
 
" Природничої"," Фізкультурної".  Помічниками Галини Іванівни були її випускники- учні 5 класу.Було дуже цікаво! Дякую вчителю Драло Галині Іванівні за колосальну працю! Горджуся Вами!
 
 
28.05.2023 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

Другий рік іде страшна війна в нашій країні ,але ми ,калинівчани, святкуємо Великодень вдома, завдяки нашим мужнім захисникам. За два дні наші  бджілки- трудівниці  напекли 200 смачних духмяних  пасок для наших воїнів - захисників. Хочемо подарувати кожному солдату частину свята ,щоб кожен воїн, який отримав його , мав змогу відчути тепло і затишок рідного дому. Нехай кожен захисник відчує нашу турботу і любов !Божої опіки  Вам ,дорогі Воїни !Повертайтеся додому живими!

17.04.2023 | Aдмін | Читати далі

Тиждень мистецтва

" В кожній дитині - таланту краплина "- під таким девізом у гімназії міста Калинівки пройшов тиждень мистецтва з 10 квітня по 14 квітня .Учні розгадувати ребуси, кросворди. Вчителі  мистецтва провели майстер-клас "

 " Великодні сувеніри". Учні 5-8 класів подивилися відеопрезентацію" Мистецтво в діалозі культур ". У середу було проведено конкурс дитячих малюнків" Великодній кошик". Учні 5- 7 класів підготували проєкти на тему

 

17.04.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 79