Новини

Головна » Новини   

Педагогічна рада.

Сьогодні у гімназії м.Калинівка відбулось засідання педагогічної ради на тему " Шляхи підвищення мотивації до навчальної діяльності здобувачів освіти на уроках та в позаурочний  час ". Вчителі ретельно готувались, проводили анкетування , дослідження. Поділились досвідом із цієї теми заступник директора з навчально- виховної роботи Гнусинська Олена Ігорівна,  вчитель географії та образотворчого мистецтва Недельська Оксана Павлівна,  вчитель української мови та літератури Пасічняк Віра Володимирівна, вчитель історії Кугай Віктор Станіславович, вчитель біології Ворона Євгеній Ілліч. Цікаво та пізнавально як завжди!

29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Педагогічне читання

Сьогодні  в гімназії міста Калинівки відбулося педагогічне читання на тему" Григорій Сковорода -український просвітитель, філософ, вчитель- новатор". Підготувала і провела педагогічне читання вчитель української мови та літератури Костюк Олена Порфирівна. Мої колеги дізналися цікаві факти про Григорія Сковороду . Цікаво те, що філософ мав власну систему оцінювання -  не ставив балів своїм учням .Її він розвинув під час викладання в Харківському колегіумі .Замість балів він давав коротку характеристику" гострий", "напрочуд гострий"," дуже  тямкий"," не дуже
 тямкий ","нездара" тощо.Захоплює те ,що Григорій Сковорода стверджував: батьки мають простежити ,до чого дитина має природний нахил, а  вчителі мають цей нахил розвинути, вказати правильний шлях .А ще Григорій Сковорода був переконаний ,що навчання - це  теж " сродність " (природний нахил ),і не варто мучити нею проти волі. Сковорода був вимогливий до своїх учнів .А найбільше сподобалось моїм колегам те , що Григорій Савич допомагає визначитися з найголовнішим питанням:" Хто я?", " Для чого прийшов у цей світ ?".Він говорив ,що щастя полягає в самопізнанні :потрібно знайти самого себе і "відкрити для щастя свою теплу душу". Неважливо, чи  людина багата ,скільки почестей та чинів вона має ,якого вона віку, адже  за Сковородою щастя не залежить від цього. На завершення педчитання кожному колезі я подарувала афоризм Г.Сковороди.
29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

"Осіння палітра "

Учні гімназії міста Калинівки взяли активну участь у конкурсі малюнків "Осіння палітра ", присвяченому Міжнародному дню акварелі серед вихованців художніх гуртків Будинку дитячої творчості Калинівської міської ради.
 І місце зайняли Гладченко Нікіта (1 клас), Кузьменко Володимир (4 клас), Базиль Анна (5 клас ). Керівник гуртка Попутаровська Валентина Миколаївна. Молодці!

 

29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято маленьким жителям України.

З метою подарувати новорічне свято маленьким жителям України учні гімназії
 м. Калинівка долучилися до Акції" Поділися іграшкою  дитячою книжкою, солодощами з дітками ,які проживають у звільнених населених пунктах, що були в окупації". Волонтери найближчим часом передадуть наші подарунки дітям.

 

29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Свято Хустки

Хустка - це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм У рамках відзначення Дня української хустки ,7 грудня, у гімназії міста Калинівки  учні та вчителі взяли участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою". Велике задоволення сьогодні отримали учні, батьки, вчителі на святі української хустки, яке організували та провели учні 5 класу (класний керівник Ящук Лариса Василівна). Учні розповіли нам цікаве про українську хустку: дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року .При цьому вона була обов'язковим головним убором заміжньої жінки . Хустка була ознакою соціального стану жінки .Молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки- темні ,вдови- чорні.  Хустка також свідчила і про рівень достатку родини . 

 

29.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Педагогічна рада

21 жовтня 2022 року о 14.00 у гімназії м. Калинівка відбудеться засідання педагогічної ради на тему "Створення інноваційного освітнього простору для надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти через впровадження в практику роботи сучасних освітніх технологій, продуктивних методів навчання, перспективного педагогічного досвіду".

 

20.10.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125