Новини

Головна » Новини   

ОГОЛОШЕННЯ!

26 серпня 2022 року о 10.00 годині відбудеться звіт директора гімназії м. Калинівка Костюк Олени Порфирівни. Запрошуємо колектив гімназії, батьків та громадськість мікрорайону.

28.07.2022 | Aдмін | Читати далі

Краса на території гімназії

Не лише заняття фізкультурою знімають нервове напруження у наш непростий час , а замилування красою рідної природи також  дуже знімає стрес. Ось така краса на території гімназії міста Калинівки. У нас цвітуть гарні квіти : троянди і  чорнобривці .Маємо  дендрологічну ділянку, фруктовий сад. Наші учні щодня не тільки займаються фізкультурою, а й приходять відпочити, помилуватися зеленою красою.

28.07.2022 | Aдмін | Читати далі

Аеробіка

У гімназії міста Калинівка уже 10 рік функціонує гурток з аеробіки. Заняття проводить вчитель фізкультури Олійник Ірина Олександрівна .На літніх канікулах наші учні залюбки займаються аеробікою .Адже аеробіка - це ритмічна гімнастика .Аеробіка підвищує бар'єр до вірусів та здатність їм  протидіяти . Також аеробіка дозволяє відірватися від негативу,  гармонізувати нервову систему. Окрім цього, вона підвищує якість сну. Кардіонавантаження оздоровлюють серце та покращують кровообіг, знижують ризик ожиріння .Аеробіка -  легкий спосіб покращити якість тіла та отримати позитивний настрій .Отже ,рухаєтесь на здоров'я!

28.07.2022 | Aдмін | Читати далі

Заготівля на зиму

З'їсти взимку літні овочі та фрукти -  корисно і  смачно .У  гімназії міста Калинівка вже другий тиждень працівники заготовляють овочі та фрукти на зиму .На території нашого закладу є ділянка (25 соток),  на якій ми вирощуємо городину:  картоплю, моркву ,буряки ,огірки, капусту ,квасолю .Також маємо яблуневий та смородиновий сади .Наші працівниці вже заквасили 23 трьохлітрові банки огірків із власної ділянки . Незважаючи на те ,що смородиновий садок ще молодий (2 роки), заморозили вже чотири відра чорної та червоної смородини, з якої будемо готувати смачні компоти та киселі .Також на території нашої гімназії ростуть вишні .Наші трудівниці зібрали чотири відра вишень та їх подрелювали і заморозили. Цієї весни ми навчились  готували для   наших захисників різне печиво:  і пиріжки, і рогалики , і багети, і паски  .Тож із заморожених вишень будемо також готувати смачні пиріжки,  варити киселі тощо.  Маємо на території нашої гімназії  лікарську рослину м'яту,  яку наші працівниці сушать і будемо додавати до чаїв .А в серпні ще плануємо заморозити ягоди кизилу та зробити сухофрукти із яблук .Якщо навчання буде дистанційне , наші заготовки ми залюбки передамо нашим дорогим захисникам. Слава Україні!

28.07.2022 | Aдмін | Читати далі

Фізкультурно-оздоровчі заходи

Фізкультурно-оздоровчі заходи щотижня проводять учителі гімназії міста Калинівка. Поїздки на велосипеді дуже популярні серед наших учнів та вчителів . Із  великою радістю учні катались на велосипедах у мікрорайоні , в  якому проживають. Велосипеди для підлітків розвивають вестибулярний апарат, вони дозволяють навчити одночасно дитину працювати руками і ногами, тримати рівновагу. Регулярна їзда на велосипедах дозволяє розвивати литкові  й інші м'язи нижніх кінцівок, пресу і малого тазу. Їзда на велосипеді також покращує апетит .Постійні тренування дозволяють знизити  рівень стресу і  поліпшити настрій. Весело, із завзяттям наші учні змагалися в  комбінованій естафеті.

 

 

 

28.07.2022 | Aдмін | Читати далі

"Будь активним заради миру!"

Учні та вчителі гімназії міста Калинівка влітку цього року беруть участь у проєкті " Будь активним заради миру!".  Рухова активність-  це те ,що заряджає, дає поштовх на нові звершення ,ідеї та забезпечує хороший настрій, а також знижує тривожність школярів. Гарний настрій та активну руханку учням та вчителям гімназії міста Калинівка забезпечили  наші випускники школи, спортсмени та професійні тренери з фізичної підготовки брати Вовк Денис та Вовк Максим. Хоч втомлені, але дуже задоволені всі .Дякуємо нашим дорогим  випускникам Вовку  Максиму та Вовку Денису за прекрасно організовані та проведення спортивні заходи .Я горджусь своїми випускниками та учнями.Вірю у щасливе майбутнє України! Слава Україні!

27.06.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Всього новин: 125