Новини

Головна » Новини   

"За чисте довкілля!"

У рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", попри важкі часи для країни,  в гімназії м.Калинівка дружно працювали всі: дорослі та учні 7-9   класів. Таке генеральне прибирання якнайкраще об'єднує людей між собою. Територія нашого закладу чимала 2,2 га.Впродож дня ми прибирали, згромаджували сміття, вирізали посохлі дерева, наводили лад на ігровому майданчику та стадіоні. Також сьогодні ми посадили 30 сортових яблунь і 20 кущів чорної смородини, придбаних батьками та вчителями гімназії. Тепер у нашому яблуневому саду 120 дерев. Наступного тижня будемо продовжувати  впорядковувати територію нашого закладу. Щиро дякую всім , хто долучився до прибирання.І пам' ятаймо , що наша гімназія - це наша друга домівка, збережемо її чистою!

17.04.2022 | Aдмін | Читати далі

Відновлення освітнього процесу!

 З 14.03.2022 року гімназія м. Калинівка переходить на дистанційну форму навчання.

13.03.2022 | Aдмін | Читати далі

Канікули

З 28.02 по 13.03.2022 року в гімназії м.Калинівка канікули.

13.03.2022 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

Раціональне харчування учнів є однією із вимог здоров’язберігаючого середовища у навчальному закладі. Наразі у їдальні нашої гімназії створено всі умови для забезпечення своєчасного та якісного харчування усіх без винятку дітей. 

Розроблене адміністрацією школи двотижневе меню на літньо-осінній та зимово-весняний період, із включенням сезонних овочів та фруктів, погоджується фахівцями Держпродспоживслужби відповідно до чинного законодавства.
 
Страви, дбайливо приготовлені кухарем Ларисою Гріщенко та працівником їдальні Наталією Матушевською, надзвичайно різноманітні, поживні та містять весь необхідний по калорійності і вмісту вітамінів набір продуктів для дитячого харчування. Шкільні обіди готуються як за традиційними рецептами, так і за рецептами із «Нового меню для шкільних їдалень» від Євгена Клопотенка. У меню систематично включаються страви з м’яса, риби, овочів, молочних продуктів, а від ковбасних виробів тут відмовились зовсім.
 
- Гарячим харчуванням у нас охоплені всі учні. Окрім виділених коштів з місцевого бюджету на харчування дітей та батьківської приносять овочі, на пришкільній ділянці площею 30 соток ми вирощуємо картоплю, моркву, буряк, капусту, огірки, зелень для приготування обідів. Лише цьогоріч було заквашено 25 банок (3 л) огірків, зібраних з шкільного городу, та капусту, придбану за батьківські кошти. Також учні щороку приносять у їдальню по 15 кг картоплі, по 2 кг цибулі, моркви, буряка, по одній капустині та склянці квасолі. Молоко для приготування молочної каші та какао-напою надає безкоштовно ДП «ДГ «АРТЕМІДА» ІК НААН», - зазначає директорка школи Олена Костюк.
 
Слід зазначити, що в умовах карантину у шкільній їдальні враховано всі вимоги щодо організації харчування учнів відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
 
Сподіваємось, що нова їдальня буде для учнів школи не лише місцем прийому їжі, а й улюбленою територією відпочинку, де завжди пануватимуть комфорт та позитивна атмосфера.

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

Слава Україні! Героям Слава!

З Новим роком вітаю наших захисників та волонтерів! Нехай буде мир в Україні! Будьте всі здорові!У Калинівський гімназії пройшла акція "Допоможи захиснику України".

 Українському народу в  усі часи були притаманні милосердя, готовність прийти на допомогу ближньому .Кожного року в  зимову пору в нашій гімназіїі відбувається така акція. Нинішні події в Україні не залишають байдужими жодного українця ,особливо дітей . Діти розуміють ,підтримують і хочуть бути корисними ,як ніколи для своєї держави. Цього року учні та вчителі нашої гімназії зібрали 164 банки консервації, 37 кг макаронів, 12 кг круп, 15 кг цукру, 25 пачок чаю, 5 кг цукерок, 5 кг меду, 5 кг сала ,4 л олії ,2 кг часнику, 15 кусків  мила ,25  пари шкарпеток . Кухар нашої їдальні Гріщенко Лариса Василівна приготувала 30 баночок калинового варення( калина росте у нас на території гімназії).Наші смаколики та теплі речі  відвезуть на схід України  наші давні друзі - волонтери Морозов Володимир Васильович  і Таранюк Анатолій Ілліч. Будьмонебайдужими до долі нашої Батьківщини, підтримаємо один одного у такій нелегкий для усіх українців час та молімося за долю нашої неньки - України! Слава Україні! Героям  Слава!

ВИДЕО

 

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

"Забілів снігами гай- їде Святий Миколай "

Насичений подіями рік добігає кінця , і наступає довгоочікувана казкова пора, коли  дива стають реальністю .І ось 20-го грудня 2021 в  дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою є великою справою  творити добро ,дарувати один одному любов та доброту.  Свято вдалося на славу, а щасливі діти побігли до своїх класів ,аби знову поринути в світ знань .Щиру вдячність за солодощі складаємо батькам учнів 1 - 9 класів та народному депутату Верховної Ради України Юрчишину Петру  Васильовичу.

 

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9
Всього новин: 54