Новини

Головна » Новини   

Конкурс з української мови імені Петра Яцика

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу в Калинівській гімназії 19 листопада 2021 року було проведено І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У  І етапі взяли участь 24 учні  з 5-9 класів. Завдання підібрали вчителі української мови Костюк Олена Порфирівна та Пасічняк Віра Володимирівна . 23 листопада 2021 р. у вестибюлі гімназії було нагороджено грамотами переможців І етапу :  Маринченко Олександр (5 клас ), Турчик Вероніка (6 клас), Костюк Софія (7клас), Ковальчук Олександр (9 клас ). Ці учні зайняли І місце  і візьмуть участь у ІІ  етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Хай щастить Вам, шановні мовознавці!

23.11.2021 | Aдмін | Читати далі

День Гідності та Свободи

19 листопада,напередодні Дня Гідності та Свободи,в Калинівській гімназії вчителі провели години спілкування для учнів 1-5класів на честь вшанування Революції Гідності -події в історії сучасної України,яка змінила життя багатьох українців,їхнє бачення світу і себе в ньому.Педагог-організатор Власюк В.В. разом з учнівським самоврядуванням підготували і провели виховний захід"Україна-країна нескорених !"Школярі згадували події Майдану,декламували вірші про рідну Україну,загиблих героїв та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.Ведучі розповіли присутнім про події восени 2004 року та у листопаді 2013-лютому 2014 роках і побажали всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.Учні запалили вогник,який символізує пам'ять про душі полеглих людей за свободу,за свої права,за гідність людини.Відзначаючи День Гідності та Свободи,ми сповнені гордістю за наших співвітчизників ,які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

23.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді,коли знає,як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації.Сьогодні,навчаючи дітей правилам дорожнього руху,ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.З 15 по 19 листопада в Калинівській гімназії пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху,метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху,безпечної поведінки на вулицях міста,у транспорті.У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:-бесіда з елементами гри"Правила дорожнього руху знай-життя та здоров'я зберігай!"(2-3кл.,вчителі Лівандовська І.П.,Зоря Н.Р.).,перегляд мультфільму "Абетка безпеки на дорозі"(1 кл.,вчитель Костюк Н.О.),вікторина "Я-учасник дорожнього руху"(5-6кл.,вчителі Ксенич Т.Р. ,Олійник І.О.),гра"Дорожні знаки -наші друзі"(4 кл.,вчитель Драло Г.І.).Класні години "Увага  на дорозі -життя у безпеці"(7-9 клас,вчителі Миколайчук І.М. ,Пасічняк В.В.,Недельська О.П.).Метою проведення заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах,розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встанрвлених правил і бажання їх виконувати.Проведені заходи були цікавими,змістовними,сприяли повторенню,вивченню  та закріплення знань Правил дорожнього руху.А  19 .11. 2021 року в школі пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому",мета якого спрямована на пропаганду безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед населення.

23.11.2021 | Aдмін | Читати далі

День толерантності

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.Його запровадили у 1996 році.Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості.У Декларації йдеться про рівність усіх людей,незалежно від їхнього віросповідання,етнічної належності чи кольору шкіри.Терпимість-це те,що  робить можливим досягненням миру та веде від культури війни до культури миру.Толерантність означає,що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими.Щорічно цей день відзначається і у нашій школі.Цього року учні початкових класів визначали компоненти толерантності ,розповідали про кожну з них.Навчання толерантності починається з дітей,яких варто вчити не просто бути такими,як всі,а поважаючи інших,висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.Будьмо толерантними!

23.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

У загальноосвітній школі І- ІІ ступенів N4 м.Калинівка з 8 по 12 листопада 2021року пройшов тиждень української мови.

 Було проведено багато цікавих заходів, які спрямовані на прищеплення любові до рідної мови. Учнів 5-9 класів приготували відеопроєкт" Говорімо українською грамотно", креативним онлайн- заходом став мовний  фотоквест  "Таємниці рідної мови", під час якого діти шукали відповіді на питання :яка буква українського алфавіту найбільш вживана, яку книгу видано 100 мовами світу, які компліменти можна зробити рідній мові, як написати найдовше слово українською мовою. 9 листопада учні 2 - 9 класів писали диктанти.  Вчитель  Костюк   О.П.провела конкурс знавців української мови серед учнів 5-6 класів .Проєкт " Лепбук " Цікаві факти про українську мову" ,проведений вчителем Пасічняк В.В.,був спрямований на розвиток пізнавальної активності учнів. Мовознавча кав'ярня 
 " Пригости мене розмовною українською мовою "проведено Костюк О.П. з учнями 7  -9 класів, сприяла вільному володінню мовними засобами .Учителі початкових класів Драло Г.І.,  Зоря Н.Р., Лівандовська І.П.,Костюк Н.О. провели цікаву конкурс -гру"  Кращі знавці української мови". Окрім цього, цікавими заходами були такі: конкурс " Слів у мові мільйон "для учнів 5-6 класів , вікторина   " Багатство української мови ",брейн-ринг
 "  Подорож патріотів",  конкурс есе " Значення рідної мови в житті людини",  тренінг "  Культура мови -  ознака  успішної людини", конкурс мовних газет.

 

17.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

01.11.2021 у загальноосвітній школі І- ІІ ступенів N 4 м.Калинівка відбулося засідання     педагогічної ради на тему " Створення сучасного освітнього простору в мікрорайоні школи". Засідання було дуже цікаве та насичене. Директор  Костюк О.П. провела педраду у вигляді " круглого столу", підготувала  4 презентації. Вчителі об' єдналися  у 3 групи. Кожна група презентувала, якою бачать нашу гімназію у майбутньому( ЗОШ N 4 буде вже перейменовано на гімназію м.Калинівка).Приємно те, що всі вчителі бачать нашу гімназію комфортною  для усіх учасників освітнього процесу, а саме: це і новий дах у приміщенні , сучасне покриття подвір'я , новий спортзал, ботанічний сад, басейн, медіатеки з вай - фаєм, мобільні робочі місця, лабораторне обладнання,поповнення бібліотеки художньою літературою, сучасне динамічне  меблювання,різноманітне навчальне приладдя ...Дійсно, новий освітній простір - невіддільна частина оновлення української школи.Дуже хочу, щоб наші мрії стали реальними.

17.11.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9
Всього новин: 54