Новини

Головна » Новини   

"ВСЕОСВІТА ОСІНЬ - 2021"

Учні Калинівської гімназії Маринченко Олександр ,Білозор Максим , Лаптінська Валерія (5 клас ), Марківський Сергій ,Турчик Вероніка (6 клас ),Ковальчук Олександр,  Смалківський Олександр (9 клас)( вчитель Стезенко Оксана Вадимівна )взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Осінь -2021", спрямованій на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації ,узагальнення набутих знань і навичок із зарубіжної літератури .Отримали сертифікати.

 

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ

З метою активізації пізнавального  інтересу  учнів до історії , розширення і поглиблення знань та умінь з предмета у Калинівський гімназії з 1 по 10 грудня  2021 року вчителем історії та правознавства Кугаєм Віктором Станіславовичем проведено тиждень історії . В рамках тижня історії було проведено ряд заходів: виставку газет" Я люблю історію ",  урок -змагання" Кращий знавець історії" , вікторину" Історичний марафон", відкритий урок у 5 кл." Види історичних джерел", гру- змагання " Калейдоскоп історії" серед учнів 8-9 класів, квест " В пошуках скарбів: Шляхами України". Тиждень історії створив сприятливі умови для виявлення набутих навичок у нестандартних ігрових ситуаціях та допоміг учням розширити і поглибити свої знання з предмету.

 

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

10 грудня 2021 року відбувся другий етап ХХІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .Учні Калинівської гімназії взяли активну участь у другому етапі. Приємно відмітити ,що учениця 3 класу  Чиж Кароліна ( вчитель Зоря Наталія Романівна ) та учень 5 класу Маринченко Олександр(вчитель Костюк Олена  Порфирівна )зайняли ІІ місце у другому етапі  ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені.П.Яцика. Вітаємо переможців!

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

ПЕДАГОГІЧНЕ ЧИТАННЯ "ЯК ЛЮБИТИ ДІТЕЙ"

08.12.2021 року у Калинівській гімназії було проведено педагогічне читання на тему" Шалва Амонашвілі. Як любити дітей ".Педагогічне читання підготували і провели вчителі , які атестуються у 2021-2022 навчальному році: Гнусинська Олена Ігорівна, Ворона Євгеній Ілліч ,Українець Сергій Андрійович та Олексюк Михайло Петрович. Шалва Олександрович Амонашвілі-  це доктор психологічних наук , академік ,грузинський педагог-новатор . Батькам варто прислухатися до принципів гуманної педагогіки , яким керується Шалва Амонашвілі :

Олюднювати середовище навколо дитини.
 Виявляти творче терпіння .
Приймати дитину такою , якою вона є.
 

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

" Мужність та відвага крізь віки "

Сьогодні з нагоди Дня Збройних Сил України в Калинівській гімназії було проведено свято
" Мужність та відвага крізь віки ", яке підготували і  провели класний керівник 6 класу Олійник Ірина Олександрівна, вчитель музичного мистецтва Олексюк Михайло Петрович та учнів 5-9 класів . Це свято пам'яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність ,волю ,суверенність нашої держави .Це свято тих ,хто нині захищає територію нашої країни від ворогів ,піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави .На  цей захід ми запросили військового капелана 8 оперативного полку імені Богуна Шпака Ореста Григоровича , який розповів про хоробрих військовослужбовців ,завдяки незламному  духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою .З  дитячих  вуст линули вірші  пісні про неньку- Україну , про відважних захисників. Учнів 9 класу показали дуже зворушливий танець. Світлий ,добрий і зворушливий захід назавжди залишиться в пам'яті вчителів та учнів гімназії. Наші учні підготували чудове свято добра, показавши свої вміння та засвідчивши  свою любов до України!
 

 

09.01.2022 | Aдмін | Читати далі

Увага! Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

Увага! В четвер 09.12.2021 р. у зв'язку зі складними погодними умовами здобувачі освіти 1-9 класів переходять на навчання з використанням технологій дистанційного навчання. Вся інформація на сторінці "Дистанційне навчанння".

 

 

08.12.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9
Всього новин: 54