День звільнення від німецько-фашистських загарбників

Головна » Наша активність » День звільнення від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня -День звільнення України від німецько-фашистських загарбників . Учні загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів №4 міста Калинівки відвідали могили Героя Радянського Союзу Миколи Федотовича Степового та воїнів ,які віддали своє життя за Батьківщину .Посадили квіти , поприбирали  біля могил. Микола Федотович Степовий народився 13 лютого 1922 року в місті Калинівка у мікрорайоні Варшиця, був командиром вогневого взводу. Загинув старший лейтенант Степовий 24 липня 1944 року, йому було лише 22 .Ім'я  Миколи Степового носить вулиця у мікрорайоні  Варшиці та школа №4 . Герої не вмирають, пам'ять про них вічна!