Допомога воїнам ООС

Головна » Наша активність » Допомога воїнам ООС

Армія має силу ,коли в неї надійний тил. Ми маємо таким стати. Лише відчуваючи нашу підтримку , вони продовжують боротьбу ,бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною .Головне мати бажання. Навіть душевні малюнки ,листи від дітей надихають їх ,дають наснагу далі жити і воювати . Учні загальноосвітньої школи  l-ll ступенів  N 4 міста Калинівки вже не вперше підтримують воїнів ООС(АТО ).Протягом листопада- грудня  місяця була проведена волонтерська акція "Допоможи воїну АТО ", в якій активну участь взяли учні 1- 9 класів та вчителі школи .Було зібрано і передано коробки із солодощами ,овочами, макаронами ,крупами ,чаєм ,консервацією       (200 шт.). У листопаді проведено шкільний ярмарок , за кошти якого ми закупили 100 пар теплих шкарпеток ,50 пар рукавиць .Біля школи росте калинова алея ,учні зібрали три відра калини і шкільний кухар            Гріщенко Л.В.зварила 68 півлітрових баночок калинового варення для наших захисників .Всі ці продукти та теплі речі ми передали нашому волонтеру Морозову Володимиру Васильовичу ,який передасть нашим воїнам після Нового року .Ми впевнені ,що ця допомога буде дуже необхідною нашим військовим ,які відстоюють суверенітет та цілісність нашої Батьківщини. Адміністрація закладу, педагогічний колектив щиро вдячні батькам учнів ,школярам, всім ,хто був причетний до цієї благодійної акції. Слава Україні!