"Горить свіча ...А, може ,то Душа "

Головна » Наша активність » "Горить свіча ...А, може ,то Душа "

22 листопада 2019 року у загальноосвітній школі l-ll ступенів N4 міста Калинівки проведено виховний захід "Горить свіча ...А, може ,то Душа ",метою якого було вшанування світлої пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей ,виховання в учнів особистісних рис громадянина України, патріотизму .Учні школи переглянули мультфільм" Про дівчинку ,яка наступила на хліб ",організовано малювання колосочків та виставку дитячих малюнків. Вчитель географії Недельська О.П. Зі своїми семикласниками підготувала виховну годину з демонстрацією документального фільму під назвою" Білим по чорному" ,було підібрано вірші про Голодомор ,історичні дані про ті страшні події в історії України .Захід завершився музичним фоном метроному  , учні та працівники школи вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.