Захисникам потрібна наша допомога

Уся Україна, громадськість, організації та підприємства об'єдналися ,щоб зупинити ворога ,який знищує все, до чого може дістатись . Захисникам потрібна наша допомога. Допомога може бути різною. Головне мати бажання. Навіть душевні малюнки ,листи від дітей надихають воїнів, дають наснагу далі жити і воювати. Учні гімназії міста Калинівки вже не вперше підтримують Захисників. І сьогодні ми спакували 16 ящиків допомоги: це і засоби гігієни ,100 пар теплих шкарпеток, 100 пар теплих встілок, рукавиці ,220 банок консервації: помідори, огірки, аджика, салати, варення ,мед, смалець ,сало, цукор, чай, згущенка тощо.Кухарі зварили 20 баночок калинового варення, наквасили 6 трьохлітрових банок капусти.На кожній баночці напис" Для наших дорогих Захисників з великою любов'ю та вдячністю від учнів гімназії м Калинівка з Новим 2024 роком та Різдвом Христовим! Слава Україні !Героям Слава! Повертайтеся живими і здоровими! Ми Вас чекаємо!

18.01.2024 | Aдмін