Створення комфортного середовища

Створення безпечного і комфортного середовища є одним із принципів Нової української школи. У гімназії має бути комфортно всім .Перед різдвяними святами у гімназії міста Калинівки встановлено перегородки між кабінками та дверцята з непрозорих матеріалів у туалетних кімнатах для дівчаток та хлопчиків. У Санітарному регламенті гостро стоїть питання гідності та приватності дитини. Забезпечення приватності учнів є умовою при облаштуванні шкільних вбиралень. Наші учні тепер відчуватимуть себе комфортно. Звичайно, у нашій гімназії давно підведено холодну та гарячу( для дівчаток) воду, встановлено диспенсери із рідким милом та паперовими рушниками. Дякуємо міському голові Поліщуку Василю Кіндратовичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Фурман Галині Василівні за підтримку у створенні комфорту та затишку в гімназії міста Калинівки.

18.01.2024 | Aдмін