Бесіда на тему " Правила дорожнього руху"

Сьогодні для учнів 5,7 класів гімназії міста Калинівки було проведено поліцейськими офіцерами громади Сучаком Олександром Олександровичем та Кожухівським Олександром Миколайовичем бесіду на тему " Правила дорожнього руху". Метою цього заходу було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Під час цього заходу учні разом із поліцейськими офіцерами повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, вміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків. Щоб зберегти своє здоров'я та життя ,потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

22.01.2024 | Aдмін