Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу.

Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу .Кожен учень - це унікальна і неповторна індивідуальність. Наш навчальний заклад є гнучкою, відкритою структурою, що здатна реагувати на зміни в суспільстві ,освітні потреби дітей, враховуючи їх індивідуальні запити та здібності. У гімназії міста Калинівки створено всі умови для отримання базової загальної середньої освіти: це навчання та виховання у світлих класах ,досвідчені вчителі, вихователі ГПД, чуйний і ввічливий персонал; безкоштовні гуртки за інтересами ;велика бібліотечна зала; комп'ютерний клас; смачне чотирьохтижневе меню у новій сучасній їдальні; великий сучасний стадіон зі штучним покриттям; ігровий майданчик ;дендрологічна ділянка ;майданчик із вуличними тренажерами; яблуневий та смородиновий сади;  калинова та липова алеї. Наш заклад має безпечне укриття.Маємо досвідчену медичну сестру. Навчатиме учнів 1 класу в 2024- 2025 н.р.Лівандовська Ірина Павлівна- досвідчений  вчитель вищої категорії, чуйна і добра Людина.  Підготовчі заняття для майбутніх першокласників буде проводити Ірина Павлівна щовівторка о 13.30. Початок з 12 березня 2024р. Ми з радістю очікуємо на допитливих ,активних ,творчих ,непосидючих першокласників та їхніх не менш активних, творчих та мудрих батьків-  усіх ,хто обирає сучасні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя.

21.03.2024 | Aдмін