Цікава екскурсія

Учні 2,3,4 класів гімназії міста Калинівки разом з вчителями Драло Г.І., Лівандовською І.П., Костюк Н.О., педагогом-організатором Власюк В.В. відвідали Вінницький планетарій. Під час маленької космічної мандрівки учні дізналися про зорі ,планети ,про дослідження людьми зоряного неба, роздивилися макети космічних апаратів ,глобусів ,телескопу. Повнокупольна проєкція 360°, сферичний купол - екран у 100 м² - усе для того ,щоб наші учні побачили понад 5000 зірок неозброєним оком і насолодилися такими дивовижними явищами, як:" зоряний дощ ","затемнення"," Полярне сяйво ",схід Сонця тощо. Екскурсія нікого не залишила байдужими .Учні із захопленням слухали розповіді та із цікавістю розглядали унікальні експонати. Дякуємо за цікаву екскурсію!

08.05.2024 | Aдмін