Благодійний ярмарок

Сьогодні у гімназії міста Калинівки відбувся благодійний овочевий ярмарок на підтримку ЗСУ. Учні 5-9 класів продавали страви з картоплі, болгарського перцю, моркви, гороху, капусти, буряка, гарбуза, цибулі, томатів, огірків, а учні 1-4 класів ,вчителі, батьки купували .Вражало розмаїття страв із цих овочів ,які приготували батьки наших учнів.Сьогодні ми смакували такими стравами із вище перерахованих овочів: вареники ,налисники ,нагетси, біляші ,бризолі ,самса, запіканки, піца, пиріжки, зрази, голубці, рулетики, оладки, лежні, фарширований перець ,пончики, фрі, канапки, печеня, фарширована картопля з м'ясом,тарталетки, буряк і морква по - корейськи, морквяний бісквіт, цукати з гарбуза, кекси, рогалики із гарбузовою начинкою, мафіни з моркви, капуста в клярі, рулетики з капусти, На сьогоднішньому ярмарку учні вторгували 10 000 грн ,які передамо нашим Захисникам - на придбання Bandera Power для 14 Штурмової Бригади НГУ.

" Червона калина". Дякуємо всім, хто долучився до ярмарку , хто підтримав ініціативу. Разом ми сила, тільки разом ми можемо протистояти ворогові та вистояти в цій війні .Слава Україні! Героям Слава!

09.10.2024 | Aдмін