З днем учителя!

Сердечно вітаю з Днем учителя найкращий, найдружніший колектив гімназії міста Калинівки,  свою другу родину ! Дорогі колеги! Шановні вчителі!  Сьогодні відзначаємо Вашу невтомну працю, Ваші зусилля та Вашу безмежну любов до дітей. Висловлюю глибоку вдячність і захоплення, пишаюся Вашими здобутками та досягненнями Ваших учнів, які з року в рік зростають, розумнішають та пізнають світ завдяки Вам .

Учитель - це той, який надихає. Учитель - це архітектор думок дитини сьогодні та нації в майбутньому. Професія вчителя - це не просто робота. Це покликання ,яке потребує поваги та визнання не лише в цей святковий день, але й щоденно.
 Мені приємно озвучити, що вчителі гімназії міста Калинівки самовіддані й творчі .Ви йдете на роботу не просто заради виконання посадових обов'язків, а з глибоким бажанням зробити життя наших учнів кращим. Ваша самовідданість і щире ставлення до кожного учня роблять нашу гімназію особливою.
Щиро дякую Вам за Вашу невтомну працю, жертовність і відданість  Бажаю кожному з Вас щастя, міцного здоров'я ,успіхів, Перемоги та Миру! Низький уклін за Вашу працю!

09.10.2024 | Aдмін