" Нова українська школа ",ініційованого ГО " Інститут лідерства, інновацій та розвитку"

8 квітня 2021 року вчителі загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів №4 міста Калинівка взяли активну участь в дослідному  проєкті "Дослідження можливостей для реалізації соціального -  емоційного навчання у рамках реформи "Нова українська школа", ініційованого ГО  "Інститут лідерства, інновацій та розвитку".

Метою даного проєкту є вивчення певних організаційно-педагогічних умов для формування в учнів закладів освіти соціальної компетентності шляхом соціального - емоційного навчання .У цьому проєкті взяли участь такі вчителі: Костюк О.П., Гнусинська О.І.,Драло  Г.І., Олійник І.О., Ксенич  Т.Р., Пасічняк В.В., Костюк Н.О., Миколайчук І.М. До цього проєкту було включено 19 шкіл Вінниччини, в тому числі і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 м.Калинівка .

06.05.2021 | Aдмін