Заголовок новини

Щоб жити,потрібно сонце,вода і маленька квітка.Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені,яка дивує нас своїми барвами.Сьогодні в нашій школі відбулася традиційна виставка композицій із квітів та природнього матеріалу .Цього року вона пройшла під гаслом"Україна-ти для мене диво!"До проведення виставки були залучені вчителі,учні та їхні батьки.Велике  вам спасибі за це!Були предс тавлені композиції ,виготовлені не лише з квітів,а й з овочів та фруктів.Гарно постаралися всі учні школи.Свято розпочалося цікавою інформацією про квіти.Квіти...Вони, мов лебедина пісня літа,вражають своєю красою і зачаровують.Здається,що вони пам'ятають усе:як ми вперше прийшли до школи,перше написане слово ,перше кохання.Це дійство проходило у особливій атмосфері ,кожен клас розкрив себе у своїх роботах,показав нам свою фантазію і  талановитість.Головна увага акцентувалась на українській символіці,необхідності жити мирно та спокійно.Переможці сьогодні всі учні.Ось і закінчтлося свято.Разом з літом відлітають останні  пахощі осінніх квітів.Природа готується до відпочинку,а  ми до роботи.

19.09.2021 | Aдмін