Заголовок новини

Щороку учні та вчителі  загальноосвітньої школи І  - ІІ ступенів N4 міста Калинівка до Дня визволення України від фашистських загарбників( 28 жовтня) висаджують квіти та прибирають на могилі Герої Радянського Союзу Миколи Федотовича Степового.

Микола Федотович Степовий народився у лютому 1924 року у селі Варшиця, тепер це мікрорайон Калинівки .У 1943 році закінчив Подольске артилерійське училище ,воював у складі Першого прибалтійського фронту ,був командиром вогневого взводу 712 винищувального протитанкового полку. Загинув Степовий Микола 24 липня 1944 року в бою за село Кичкас у Литві. 29 грудня 1944 року перепохований в місті Калинівка.Поряд з могилою М.Степового поховані воїни: капітан Голота,капітан Землянухов, капітан Биков, старшина Старинський А.І.полковник Кондратьєв П.І . Пам'ятаймо всіх, хто поклав життя за звільнення нашої Батьківщини! Слава Героям!

31.10.2021 | Aдмін