Заголовок новини

01.11.2021 у загальноосвітній школі І- ІІ ступенів N 4 м.Калинівка відбулося засідання     педагогічної ради на тему " Створення сучасного освітнього простору в мікрорайоні школи". Засідання було дуже цікаве та насичене. Директор  Костюк О.П. провела педраду у вигляді " круглого столу", підготувала  4 презентації. Вчителі об' єдналися  у 3 групи. Кожна група презентувала, якою бачать нашу гімназію у майбутньому( ЗОШ N 4 буде вже перейменовано на гімназію м.Калинівка).Приємно те, що всі вчителі бачать нашу гімназію комфортною  для усіх учасників освітнього процесу, а саме: це і новий дах у приміщенні , сучасне покриття подвір'я , новий спортзал, ботанічний сад, басейн, медіатеки з вай - фаєм, мобільні робочі місця, лабораторне обладнання,поповнення бібліотеки художньою літературою, сучасне динамічне  меблювання,різноманітне навчальне приладдя ...Дійсно, новий освітній простір - невіддільна частина оновлення української школи.Дуже хочу, щоб наші мрії стали реальними.

17.11.2021 | Aдмін