День толерантності

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.Його запровадили у 1996 році.Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості.У Декларації йдеться про рівність усіх людей,незалежно від їхнього віросповідання,етнічної належності чи кольору шкіри.Терпимість-це те,що  робить можливим досягненням миру та веде від культури війни до культури миру.Толерантність означає,що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими.Щорічно цей день відзначається і у нашій школі.Цього року учні початкових класів визначали компоненти толерантності ,розповідали про кожну з них.Навчання толерантності починається з дітей,яких варто вчити не просто бути такими,як всі,а поважаючи інших,висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.Будьмо толерантними!

23.11.2021 | Aдмін