Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді,коли знає,як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації.Сьогодні,навчаючи дітей правилам дорожнього руху,ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.З 15 по 19 листопада в Калинівській гімназії пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху,метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху,безпечної поведінки на вулицях міста,у транспорті.У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:-бесіда з елементами гри"Правила дорожнього руху знай-життя та здоров'я зберігай!"(2-3кл.,вчителі Лівандовська І.П.,Зоря Н.Р.).,перегляд мультфільму "Абетка безпеки на дорозі"(1 кл.,вчитель Костюк Н.О.),вікторина "Я-учасник дорожнього руху"(5-6кл.,вчителі Ксенич Т.Р. ,Олійник І.О.),гра"Дорожні знаки -наші друзі"(4 кл.,вчитель Драло Г.І.).Класні години "Увага  на дорозі -життя у безпеці"(7-9 клас,вчителі Миколайчук І.М. ,Пасічняк В.В.,Недельська О.П.).Метою проведення заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах,розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встанрвлених правил і бажання їх виконувати.Проведені заходи були цікавими,змістовними,сприяли повторенню,вивченню  та закріплення знань Правил дорожнього руху.А  19 .11. 2021 року в школі пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому",мета якого спрямована на пропаганду безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед населення.

23.11.2021 | Aдмін