День Гідності та Свободи

19 листопада,напередодні Дня Гідності та Свободи,в Калинівській гімназії вчителі провели години спілкування для учнів 1-5класів на честь вшанування Революції Гідності -події в історії сучасної України,яка змінила життя багатьох українців,їхнє бачення світу і себе в ньому.Педагог-організатор Власюк В.В. разом з учнівським самоврядуванням підготували і провели виховний захід"Україна-країна нескорених !"Школярі згадували події Майдану,декламували вірші про рідну Україну,загиблих героїв та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.Ведучі розповіли присутнім про події восени 2004 року та у листопаді 2013-лютому 2014 роках і побажали всім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.Учні запалили вогник,який символізує пам'ять про душі полеглих людей за свободу,за свої права,за гідність людини.Відзначаючи День Гідності та Свободи,ми сповнені гордістю за наших співвітчизників ,які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

23.11.2021 | Aдмін