Конкурс з української мови імені Петра Яцика

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу в Калинівській гімназії 19 листопада 2021 року було проведено І етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У  І етапі взяли участь 24 учні  з 5-9 класів. Завдання підібрали вчителі української мови Костюк Олена Порфирівна та Пасічняк Віра Володимирівна . 23 листопада 2021 р. у вестибюлі гімназії було нагороджено грамотами переможців І етапу :  Маринченко Олександр (5 клас ), Турчик Вероніка (6 клас), Костюк Софія (7клас), Ковальчук Олександр (9 клас ). Ці учні зайняли І місце  і візьмуть участь у ІІ  етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Хай щастить Вам, шановні мовознавці!

23.11.2021 | Aдмін