" Мужність та відвага крізь віки "

Сьогодні з нагоди Дня Збройних Сил України в Калинівській гімназії було проведено свято
" Мужність та відвага крізь віки ", яке підготували і  провели класний керівник 6 класу Олійник Ірина Олександрівна, вчитель музичного мистецтва Олексюк Михайло Петрович та учнів 5-9 класів . Це свято пам'яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність ,волю ,суверенність нашої держави .Це свято тих ,хто нині захищає територію нашої країни від ворогів ,піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави .На  цей захід ми запросили військового капелана 8 оперативного полку імені Богуна Шпака Ореста Григоровича , який розповів про хоробрих військовослужбовців ,завдяки незламному  духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою .З  дитячих  вуст линули вірші  пісні про неньку- Україну , про відважних захисників. Учнів 9 класу показали дуже зворушливий танець. Світлий ,добрий і зворушливий захід назавжди залишиться в пам'яті вчителів та учнів гімназії. Наші учні підготували чудове свято добра, показавши свої вміння та засвідчивши  свою любов до України!

09.01.2022 | Aдмін