ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ

З метою активізації пізнавального  інтересу  учнів до історії , розширення і поглиблення знань та умінь з предмета у Калинівський гімназії з 1 по 10 грудня  2021 року вчителем історії та правознавства Кугаєм Віктором Станіславовичем проведено тиждень історії . В рамках тижня історії було проведено ряд заходів: виставку газет" Я люблю історію ",  урок -змагання" Кращий знавець історії" , вікторину" Історичний марафон", відкритий урок у 5 кл." Види історичних джерел", гру- змагання " Калейдоскоп історії" серед учнів 8-9 класів, квест " В пошуках скарбів: Шляхами України". Тиждень історії створив сприятливі умови для виявлення набутих навичок у нестандартних ігрових ситуаціях та допоміг учням розширити і поглибити свої знання з предмету.

09.01.2022 | Aдмін