Слава Україні! Героям Слава!

З Новим роком вітаю наших захисників та волонтерів! Нехай буде мир в Україні! Будьте всі здорові!У Калинівський гімназії пройшла акція "Допоможи захиснику України".

Українському народу в  усі часи були притаманні милосердя, готовність прийти на допомогу ближньому .Кожного року в  зимову пору в нашій гімназіїі відбувається така акція. Нинішні події в Україні не залишають байдужими жодного українця ,особливо дітей . Діти розуміють ,підтримують і хочуть бути корисними ,як ніколи для своєї держави. Цього року учні та вчителі нашої гімназії зібрали 164 банки консервації, 37 кг макаронів, 12 кг круп, 15 кг цукру, 25 пачок чаю, 5 кг цукерок, 5 кг меду, 5 кг сала ,4 л олії ,2 кг часнику, 15 кусків  мила ,25  пари шкарпеток . Кухар нашої їдальні Гріщенко Лариса Василівна приготувала 30 баночок калинового варення( калина росте у нас на території гімназії).Наші смаколики та теплі речі  відвезуть на схід України  наші давні друзі - волонтери Морозов Володимир Васильович  і Таранюк Анатолій Ілліч. Будьмонебайдужими до долі нашої Батьківщини, підтримаємо один одного у такій нелегкий для усіх українців час та молімося за долю нашої неньки - України! Слава Україні! Героям  Слава!

09.01.2022 | Aдмін