Заголовок новини

Раціональне харчування учнів є однією із вимог здоров’язберігаючого середовища у навчальному закладі. Наразі у їдальні нашої гімназії створено всі умови для забезпечення своєчасного та якісного харчування усіх без винятку дітей.

Розроблене адміністрацією школи двотижневе меню на літньо-осінній та зимово-весняний період, із включенням сезонних овочів та фруктів, погоджується фахівцями Держпродспоживслужби відповідно до чинного законодавства.

Страви, дбайливо приготовлені кухарем Ларисою Гріщенко та працівником їдальні Наталією Матушевською, надзвичайно різноманітні, поживні та містять весь необхідний по калорійності і вмісту вітамінів набір продуктів для дитячого харчування. Шкільні обіди готуються як за традиційними рецептами, так і за рецептами із «Нового меню для шкільних їдалень» від Євгена Клопотенка. У меню систематично включаються страви з м’яса, риби, овочів, молочних продуктів, а від ковбасних виробів тут відмовились зовсім.

- Гарячим харчуванням у нас охоплені всі учні. Окрім виділених коштів з місцевого бюджету на харчування дітей та батьківської приносять овочі, на пришкільній ділянці площею 30 соток ми вирощуємо картоплю, моркву, буряк, капусту, огірки, зелень для приготування обідів. Лише цьогоріч було заквашено 25 банок (3 л) огірків, зібраних з шкільного городу, та капусту, придбану за батьківські кошти. Також учні щороку приносять у їдальню по 15 кг картоплі, по 2 кг цибулі, моркви, буряка, по одній капустині та склянці квасолі. Молоко для приготування молочної каші та какао-напою надає безкоштовно ДП «ДГ «АРТЕМІДА» ІК НААН», - зазначає директорка школи Олена Костюк.

Слід зазначити, що в умовах карантину у шкільній їдальні враховано всі вимоги щодо організації харчування учнів відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Сподіваємось, що нова їдальня буде для учнів школи не лише місцем прийому їжі, а й улюбленою територією відпочинку, де завжди пануватимуть комфорт та позитивна атмосфера.

09.01.2022 | Aдмін