Разом до перемоги!

Зараз тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу,що призводить до втрати зв'язку з реальністю та контролю над власним життям ,підвищує схильність до малорухливого способу життя,що впливає на стан їх здоров'я.Щоб цьому запобігти,в гімназії м.Калинівка під час літніх канікул проводиться фізкультурно-оздоровча робота :щоденно організовуються заняття з фізкультури та заходи для дітей різного віку.Сьогодні на території стадіону вчитель фізичної культури Олійник І.О. разом з вчителями початкових класів Костюк Н.О.,Лівандовською І.П.,Зорею Н.Р.,Драло Г.І .організували та провели ранкову руханку під назвою"Разом до перемоги".Вразило те,якими зацікавленими були очі дітей під час виконання руханки.До фізкультурно-оздоровчої роботи долучилася велика кількість наших учнів.Було справді приємно дізнатися,що діти з великим задоволенням беруть участь у заняттях.Найбільш цінним є можливість захопити дітей,подарувати їм натхнення і дати зрозуміти,що наша нація сильна і перемога буде за нами.Кожен з нас наближає її.Все буде Україна!Слава Україні!

20.06.2022 | Aдмін