Вручення документів про освіту випускникам

Сьогодні у гімназії міста Калинівка відбулося вручення документів про освіту випускникам- учням 9 класу. Випуск 2022 не такий ,як завжди. Війна...Але я дуже мрію, щоб усі 20 випускників нашої гімназії йшли впевнено щасливою життєвою дорогою у мирній Україні. Дорогі випускники!

Бажаю Вам, щоб дорога у доросле життя йшла по квітучому саду, щоб карета життя легко і  щасливо везла Вас життєвими дорогами, долаючи всі перешкоди і труднощі. Я хочу ,щоб кожен з вас став тим ,ким він хоче,щоб всі ваші мрії обов'язково збулися ! Вас чекає важке, але захоплююче життя  Будьте  впевнені в собі, долайте труднощі ,які неминучі в  житті. Сумлінно вчіться і працюйте, чесно служіть своїй Батьківщині .Всі свої сили ,тепло свого серця віддавайте людям ,віддавайте Україні! Удачі Вам і щастя ! Дорогі діти,  де б ви не  навчалися ,де б  не працювали потім,  щоб вас любили і пишалися вами ,як ми пишаємося, любимо вас і чекаємо . А вашим мама,  татам я бажаю міцного здоров'я ,жити і знати, що ніякі зміни не обірвуть той невидимий зв'язок, який вас пов'язує !Дорогі діти! Бажаю вам усім зробити правильний вибір ,стати справжніми людьми ,а для нас  найбільшим щастям буде, якщо ви перевершити нас .Дорогі діти , хай будуть ваші руки  сильними, а душі -  зрячими. Хай поряд з матір'ю завжди йде батько. Хай кожна дитина ,яка приходить у цей світ, матиме два крила  . Не задля того, щоб літати, а щоб  впевнено ходити по землі .Дружіть з тими , хто вас піднімає вгору , а не тягне вниз. Любіть людей з великим серцем ,відкритою душею,  будьте з ними поруч ,рухаєтесь по одній орбіті , і життя стане щасливішим.

Ви як пташки , розправивши крила, залишаєте гімназію і здіймаєтесь у вільний політ. Пам'ятайте : птах ,який сидить на дереві  ніколи не боїться ,що гілка  під ним зламається, бо він довіряє не гілці , а власним крилами .Завжди вірте у себе і свої сили .Нехай ваше майбутнє буде мирним і дивовижним, кохання - прекрасним , а щастя - неперевершеним! Слава Україні

27.06.2022 | Aдмін