"Будь активним заради миру!"

Учні та вчителі гімназії міста Калинівка влітку цього року беруть участь у проєкті " Будь активним заради миру!".  Рухова активність-  це те ,що заряджає, дає поштовх на нові звершення ,ідеї та забезпечує хороший настрій, а також знижує тривожність школярів. Гарний настрій та активну руханку учням та вчителям гімназії міста Калинівка забезпечили  наші випускники школи, спортсмени та професійні тренери з фізичної підготовки брати Вовк Денис та Вовк Максим. Хоч втомлені, але дуже задоволені всі .Дякуємо нашим дорогим  випускникам Вовку  Максиму та Вовку Денису за прекрасно організовані та проведення спортивні заходи .Я горджусь своїми випускниками та учнями.Вірю у щасливе майбутнє України! Слава Україні!

27.06.2022 | Aдмін