Благодійний ярмарок

27 січня 2023 року у гімназії міста Калинівки відбувся благодійний ярмарок,який об'єднав усіх -учнів ,їхніх батьків ,вчителів. Вражало розмаїття домашньої випічки, виготовленої батьками наших учнів. Вдома вони приготували і принесли на продаж великий асортимент пирогів, тортів, тістечок, піци, трубочок із кремом та інших смаколиків. Домашню випічку охоче розкупили діти, вчителі та відвідувачі ярмарку .Ми зібрали 10 000 грн! За ці кошти волонтери Морозов  Володимир Васильович та  Анна придбали 4 радіостанції, які повезуть нашим захисникам на схід України 1 лютого2023 року .Я щиро дякую усім учасникам заходу за активність і патріотизм!  Ви - Люди з великими і добрими серцями!  Долучаючись до таких благодійних заходів ,ми теж намагаємось допомогти бійцям якнайшвидше здолати ворога .Слава Україні !Героям Слава!

31.01.2023 | Aдмін