Набір учнів до 1 класу

Гімназія міста Калинівки оголошує набір учнів до 1 класу. Наша гімназія-  осередок гармонійного розвитку дитини.

У гімназії м. Калинівка створено всі умови для отримання базової загальної середньої освіти:  навчання та виховання у світлих класах; досвідчені вчителі, вихователі ГПД, чуйний і ввічливий  персонал; безкоштовні гуртки за інтересами; навчання в інклюзивних класах; велика бібліотечна зала ;комп'ютерний клас; смачне чотирьохтижневе меню у новій сучасній їдальні ;великий сучасний стадіон зі штучним покриттям; ігровий майданчик; дендрологічна ділянка ;майданчик  із  вуличними тренажерами ;яблуневий сад;  калинова та липова алеї ;постійний медичний нагляд; є безпечне укриття .
Заняття у 1 класі буде проводити досвідчений вчитель ,добра людина Зоря Наталія Романівна. Кредо вчителя Зорі Н.Р." Творчість-  то моє життя, а педагогіка - життя моєї творчості ".
Документи для вступу до гімназії м.Калинівка:

06.02.2023 | Aдмін