Звіт директора!

Сьогодні у гімназії м.Калинівка відбувся звіт директора гімназії Костюк Олени Порфирівни за 2022-2023 н.р..Олена Порфирівна розповіла про діяльність колективу гімназії в 2022-2023 н.р.І наголосила,що людина має три типи здоров'я:розумове,фізичне та духовне.Гімназія має відповідати за всі три.Ми повинні зробити так ,щоб наші  діти були освіченими ,фізично та гармонійно розвиненими,духовно повноцінними людьми.Олена Порфирівна прагне,щоб гімназія була тим навчальним закладом,куди із задоволенням йдуть діти,з якого з усмішкою виходять батьки,в якому з натхненням працюють  вчителі.Олена Порфирівна запевнила присутніх,що завжди намагатиметься реагувати на всі звернення,зміцнювати ту атмосферу довіри,партнерства,яка вже склалася в колективі вчителів,батьків та учнів.І надалі докладатиме всіх зусиль,щоб спільними зусиллями досягати нових успіхів у навчанні та вихованні учнів,в утвердженні позитивного іміджу гімназії ,у виконанні нею своєї головної місії-виховання і розвитку наших дітей,підготовки їх до самостійного життя.Адміністрація,педагогічний колектив гімназії м.Калинівка докладатиме всіх зусиль,щоб наш навчальний заклад був  для дітей школою радості,для батьків-спокою і надії,а для вчителів-місцем творчості.Ось такою була робота нашої гімназії в 2022-2023 н.р.,який уже закінчився .Попереду ще багато роботи ,але це добре,тому  що спільна праця об'єднує.Будемо сподіватись,що при підтримці міського відділу освіти,молоді та спорту Калинівської міської ради (начальник Фурман Г.В.)та Калинівської міської ради (голова Поліщук В.К.) нашу гімназію чекають ще багато приємних змін.Всі присутні дали високу оцінку діяльності директора гімназії Костюк О.П. на посаді протягом 2022-2023 н.р..Слава Україні!

05.06.2023 | Aдмін