День Соборності

22 січня 2020 року у ЗОШ І-ІІ ступенів №4 відбулась урочиста лінійка з нагоди "Дня  Соборності України "

З нагоди Дня Соборності України в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №4 м. Калинівки відбулась урочиста лінійка, яку підготували учні на чолі з педагогом-організатором. У своїх віршах школярі оспівували любов до неньки України, її велич і красу. День Злуки, як ніколи, актуальний і в наші дні. Адже знову над Україною нависла небезпека розбрату,знову проливається кров, знову ми відстоюємо право нашої держави на цілісність та незалежність. Саме тому ми повинні бути свідомими, адже тільки в єдності дій і соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови вільної, демократичної держави. Коли ми єдині – тоді ми сильні!

29.01.2020 | Aдмін