Зустріч з поетесою.

Сьогодні, 8 вересня, у гімназії міста Калинівки відбулася творча зустріч із цікавою людиною,поетесою Вороною Світланою Євгеніївною( Гарбузюк). Невисока ,тендітна Світланка ,а яке має сильне, потужне поетичне слово! Із щирою зацікавленістю учні 7 - 9 класів слухали розповіді нашої гості про її творчий шлях, про те ,що найбільше відгукується у сьогоденні та знаходить відображення у поезіях Світлани Ворони( Гарбузюк). Учні познайомилися з численними поетичними збірками поетеси. Чудові ,натхненні вірші ,зачитані авторкою, з філософським, патріотичним або й тонким інтимним змістом ,знаходили відгук у серцях слухачів. Для Світлани немає кращих ліків, ніж мистецтво. Воно несе безумовне світло, це вища міра усіх знань та мудростей, що існували з часів створення Всесвіту.

17.09.2023 | Aдмін