Олімпійський тиждень

Щоб навчити цінувати власне здоров'я, виховувати у школярів потребу в постійній руховій активності ,зміцненні здоров'я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у гімназії міста Калинівки провели Олімпійський тиждень, який тривав з  8 вересня по 15 вересня 2023року. До проведення заходів залучилися вчитель фізичної культури Олійник І.О., вчителі початкових класів Зоря  Н.Р.,Костюк Н.О., Драло Г.І.,Лівандовська І.П.

Кожного дня проходили різні змагання. Учні

5- 9 класів брали активну участь у змаганнях з футболу, волейболу, настільного тенісу та з підтягування .Учні 1- 4 класів взяли участь у "Веселих стартах". Учні нашої гімназії змагалися у спритності та витривалості. Проведено інформаційні хвилинки" Цікаві олімпійські факти ". Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а  учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому. Ми ще раз побачили, що у нашій гімназії ростуть сильні ,спритні і сміливі діти .Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог, як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

17.09.2023 | Aдмін