Благодійна ярмарка

У гімназії міста Калинівки  традиційно проводимо благодійні ярмарки на підтримку Збройних Сил України. Перед осінніми канікулами такий благодійний ярмарок відбувся  у нашій гімназії .Доброчинна подія об'єднала учнів, вчителів та батьків. На ярмарку можна було придбати різноманітні смаколики: печиво, тортики, кекси, рогалики, мафіни,вареники, піца,пиріжки, смачні десерти та напої. Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі.Захід пройшов весело та яскраво. Кожен клас гімназії ,який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але зібрати якомога більше коштів для підтримки наших дорогих Захисників. Під час благодійного ярмарку було зібрано 15000 грн, які ми сьогодні передали нашому другу та волонтеру Морозову Володимиру Васильовичу. За  ці кошти було придбано труби для "буржуйок" на суму 6000 грн (труби замовив із великою знижкою  приватний підприємець Острожинський Василь ) .На 9000 грн купили три бензопили.Також волонтеру передали освячені обереги, виготовлені нашими учнями.

Батьки - Ви неперевершені!!! Горджуся, що ми навчаємо Ваших дітей! Дякуємо кожному ,хто долучився до організації та проведення заходу, об'єднуємо зусилля та згуртовуємось заради Перемоги! Слава Україні !Героям Слава!

13.11.2023 | Aдмін