День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності( 16 листопада ) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей у гімназії міста Калинівки пройшов день під девізом"  Толерантність -  дорога до миру та співпраці".  Класними керівниками проведено ряд заходів: години спілкування  "  Стежиною добра","  Хто така толерантна людина?", заняття з елементами тренінгу"  Всі ми різні, всіми рівні",  "Толерантність - шлях гуманізму", акції для учнів" Мені приємно тобі сказати ...",виставка дитячих проєктів" Дерево толерантності ", "Наш дружній клас", " Толерантним бути модно", " Толерантність у висловах ". Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися ,що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості ,співпереживання та любові ,а  толерантність врятує світ.

29.11.2023 | Aдмін