Заголовок новини

З 13 по 17 листопада 2023 року учні гімназії міста Калинівки взяли активну участь у ІІ етапі національного Тижня безпеки дорожнього руху, мета якого - запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнівської молоді та безпека на дорогах в умовах воєнного стану .У рамках Тижня в 1- 9 класах були проведені інформаційні години" Безпечна країна". Також проведені пізнавальні заходи : дидактичні ігри "Ми знайомимося з вулицею"," Допоможи Нулику перейти вулицю"(1 кл.)," Вивчаємо правила дорожнього руху в грі", " Інтерактивні ігри для вивчення правил дорожнього руху"( 2-3 класи),інтегроване заняття" Правила дорожнього руху "(4 клас ), конкурс малюнків" Безпека руху пішоходів"( 5-6класи), гра " Абетка безпеки на дорозі", перегляд відеоуроку "Безпечна дорога додому ", "Обов'язки і правила пішоходів та пасажирів"

29.11.2023 | Aдмін