Тиждень англійської мови

Минулого тижня у гімназії міста Калинівки відбувся тиждень англійської мови .Квести, інтерактивні ігри, лінгвістичні вікторини, конкурси малюнків ,воркшопи ,віртуальні мандрівки, інформаційні хвилинки занурили учнів у світ англійської мови та культури англомовних країн .Організувала та провела тиждень вчитель англійської мови Миколайчук Інга Михайлівна. А розпочалося усе з оформлення тематичної фотозони і локації для проведення віртуальних екскурсій Великою Британією.Щодня учні та вчитель Миколайчук Інга Михайлівна відкривали нові таємниці безмежного океану мови. Молодші учні взяли участь у конкурсі малюнків "Моя улюблена англійська буква ", учні 5-9 класів малювали " живу газету" на тему" Вивчаємо англійську мову",  знаходили відповідні прислів'я в українській мові, у четвер проведено квест-  гру "Весела англійська", в  п'ятницю -  інтелект- шоу "Цікава англійська". Кожен міг знайти цікавинку про англійську мову і поділитися нею з однокласниками на уроках. На завершення тижня провели веселу перерву під мелодії англійських пісень. Тиждень промайнув цікаво, жваво, пізнавально, помітно.Залишились  гарні враження й очікування Різдвяного дива.

30.11.2023 | Aдмін